БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В КИЇВ
виготовлення пам'ятників будь-якої складності
Коростишів (виробництво)
(04130)5-95-10 (гуртовий продаж)
Коростышев(опт)
(04130)5-95-10
Термін виготовлення пам'ятників від 4 годин !!!
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Залишіть будь-ласка свій номер телефону та менеджер Вам передзвонить протягом 5 хвилин!
Онлайн калькулятор прорахунку пам'ятника з урахуванням типу ґрунту
Скільки часу минуло після поховання?
Який тип ґрунту на місці поховання?
ЯКИЙ ТИП ПАМЯТНИКА?
ВИСОТА ПАМЯТНИКА?
ПОТРІБНА ДОСТАВКА?

КОЛЬОРОВІ ПОРТРЕТИ НА ПАМ'ЯТНИК, ФОТОСКЛО, ФОТОКЕРАМІКА

"Коростишівський завод ГРАНІТ" надає послуги із нанесення кольорового портрета на пам'ятник. Ми допоможемо зберегти пам'ять про померлих, увічнивши їх у граніті чи мармурі. Переданий у кольорі з фотографічною точністю, образ покійного залишиться серед близьких, котрі відвідують його могилу, надовго, не дозволяючи зникнути з їхнього життя світлим спогадам.

ФОТОСКЛО. ФОТОКЕРАМІКА НА ПАМ'ЯТНИК

Фотокераміка та фото-скло на пам'ятник.
На сьогоднішній день, пам'ятники на кладовищах в Україні вже давно стали не просто символом пам'яті про померлого, а й є дійсною мистецькою композицією. Індивідуальний підхід до створення пам'ятника, вибір матеріалів та оформлення, можуть відображати особистість померлого та особливості його життя. Один із елементів, який може стати важливим складовим пам'ятника, це фотокераміка або фотоскло.

Фотокераміка - це зображення нанесене на керамічну плитку та піддане високій температурі 900 градусів. Це зображення може бути чорно-білим або кольоровим. Так як зображення піддавалось надвисоким температурам, воно не вигоряє на сонці.

Фото-скло - це зображення, нанесене на скло за допомогою ультрафіолетових чорнил. Яке робиться по типу триплекс (як автомобільне скло) та "запікається" у вакуумні камері. Гарантія від виробника більше 15 років на вигорання.

Обидва варіанти є стійкими до погодних умов та впливу ультрафіолету, що забезпечує тривалий термін експлуатації.